Poslední prázdninový týden se uskutečnil hokejový kemp 3. a 4.třídy HC Rebel Nejdek.Kemp probíhal na zimním stadionu a v tělocvičně ZŠ Karlovarská.Během kempu probíhala fyzická příprava i herní dovednosti na ledě ve dvoufázovém režimu.Díky dlouholetému přátelství trenéra Pavla Dvořáka s trenérem HC Energie Karlovy Vary Martinem Pešoutem byla domluvena návštěva Martina Rohana.Padlo hodně zajímavých otázek o jeho hokejovém životě.Velký zážitek pak byl společný trénink ,kde mladí hráči okoukali hokejové dovednosti extraligového hráče.Poslední den kempu bylo velké překvapení pro hráče,když se na ledě ukázal hokejista Vojtěch Polák,který působil v hokejových klubech NHL a KHL,patří mu velké poděkování,že ve svém volném čase navštívil kemp.Poděkování také patří ZŠ Karlovarská za zapůjčení tělocvičny,městu Nejdek a rodičům,kteří pomáhali na kempu.

65 TH 2022 kluby 120 600