Fandící trio na střídačce na turnaji trenér Pavel Dvořák,vedoucí p.Polák a p.Koblížek

Hráči na turnaji v době volného času navštívili okolí Mariánských Lázní.

Hokejová třetí třída pod vedením trenéra Pavla Dvořáka odehrála úspěšnou sezonu.Mladí hokejisté zvítězili v mnoha svých zápasech a celkově nastříleli 201 branek.V prosinci se konal tradiční vánoční turnaj v Mariánských Lázní,kde vybojovali stříbrné medaile a cestou do finále porazili hokejové týmy z PLZNĚ,CHEBU,SOKOLOVA i domácí MARIÁNSKÉ LÁZNĚ.I druhá třída za sezonu jen málokdy našla svého přemožitele a na vánočním turnaji v Ostrově obsadila první místo.Za úspěchem našich hokejistů stojí pozitivní a nadšený přístup hráčů k tréninkům,účast na pravidelných víkendových turnajích,ale i podpora rodičů,kterým děkujeme.Poděkování patří také trenérům,vedoucí týmu paní Haně Kováčové,ale celému klubu HC Rebel Nejdek a městu Nejdek.

V pátek 13.3.2020 v odpoledních hodinách hráči 3.třídy z HC Rebel Nejdek vyrazili s trenérem Pavlem Dvořákem na výlet do Karlových Varů .Po prohlídce lázeňského města se zastavením v restauraci, kde bylo připraveno občerstvení s překvapením.Pro hráče bylo předem domluveno setkání s trenérem HC Energie Karlovy Vary..Spolu s trenérem HC Energie Karlovy Vary hráči probrali jejich úspěchy a neúspěchy v sezoně a na závěr se společně vyfotili.

Ve středu 26.6.2019 hráči 3.třídy vyjeli na kolech a užili si zakončení letní přípravy.Doprovod jim dělali trenéři Pavel Dvořák,Marcel Bystřický a vedoucí pan Koblížek a paní Kováčová

Děkujeme všem malým hokejistům(a rodičům)za krásné sportovní výkony v celé sezoně 2018/2019 a za reprezentaci města Nejdek