Milé děti,

  • chcete se naučit bruslit?
  • chcete se naučit hrát lední hokej?
  • chcete poznat nové kamarády?

Přijďte mezi nás na zimní stadión v Nejdku od 1. září  každé úterý a čtvrtek od 16.15-17.15h

V kroužku ledního hokeje většinou začíná kariéra mladých hokejistů a hokejistek. Zájemci o lední hokej se po zvládnutí základních bruslařských dovedností pozvolna přesouvají mezi hokejisty. Stačí nahlásit trenérům bruslení, že máte zájem o lední hokej a zástupci klubu se již postarají o zařazení mladého hokejisty do hokejového klubu HC Rebel město Nejdek a do jednotlivých tříd dle věku dítěte. 

Nábor je zaměřen na ročníky 2012 a mladší borce , radost máme z každého nového hokejisty i hokejistky!

Našim malým hokejistům se na ledě i mimo něj věnují školení trenéři, na které jako metodik a šéftrenér klubu dohlíží p. Ivan Houda s trenérskou licencí B, který je v našem kroužku a klubu zařazen z projektu ČSLH  "profesionální trenér do každého malého klubu", dále je zde trenér p. Jaroslav Kliment st. s  trenérskou licencí B, Jaroslav Kliment ml. s trenérskou licencí B, Miroslav Anton s trenérskou licencí C+,Pavel Dvořák s trenérskou licencí C+ a Marcel Bystřický s trenérskou licencí C+ . Cílem je, aby naši hráči byli po sportovní i lidské stránce v opravdu kvalitních rukou. 

Jsme velice rádi za každé dítě, které se rozhodne sportovat a nesedět jen doma u televize a PC. Rodičům se snažíme usnadnit první hokejové krůčky jejich ratolestí tím, že malým hokejistům v přípravce klub poskytne k zapůjčení výstroj zdarma. Připravujeme různé propagační a reklamní předměty, budujeme u kluků pocit sounáležitosti s kvalitním a sebevědomým kolektivem. Dělá nám radost, že naši malí a mladí hokejisté jsou ve škole ve svých třídách oblíbení a uznávaní, jsou vysportovaní a zdravě sebevědomí, nebojí se komunikovat.

Kontakt:

  • 603 260 986, Bystřický Marcel - hlavní vedoucí mládeže HC REBEL město NEJDEK
  • 722 933 181, Houda Ivan - metodik, nábory, šéftrenér

Hokej hrají kluci i holky!


65 TH 2022 kluby 120 600