TÝDEN HOKEJE V TÝDNU OD 23.11-29.11.2020:

TÝDEN HOKEJE SE BUDE KONAT ONLINE FORMOU.NA CO A NA KOHO SE MŮŽETE TĚŠIT?

Jak jste již jistě zaznamenali,vinou nastalé epidemiologické situace,která nenahrává pořádání hromadných akcí,se Český hokej rozhodl přesunout akci TÝDEN HOKEJE ze zimních stadionů na web a sociální sítě projektu Pojdˇ hrát hokej.V týdnu od 23.11 do 29.11. se tak můžete každý den těšit na to,že s vybraným expertem probereme jedno téma týkající se mládežnického hokeje.Celá akce poté v neděli 29.11.vyvrcholí online webinářem.

PROGRAM online Týdne hokeje:

PONDĚLÍ:Vývoj psychiky mladého sportovce(Václav Petráš-sportovní psycholog)

ÚTERÝ:Stravování mladých sportovců(Marie Skalská-lektorka Pro Fit Institutu)

STŘEDA:Hokej a škola(Andrej Šustr-obránce Kunlun Red Star)

ČTVRTEK:Hokejový trénink doma(Oldřich Kališ-regionální trenér Českého hokeje)

PÁTEK:Systém výchovy v Českém hokeji(Filip Pešán-šeftrenér Českého hokeje)

SOBOTA:Trénink a ochrana zdraví v době koronaviru(Miroslav Budoš-předseda lékařské komise Českého hokeje)

NEDĚLE:Webinář Pojdˇ hrát hokej(všichni výše uvedení)

Místo aktivit na ledě se tak děti a jejich rodiče mohou těšit na speciální program.Každý den od pondělí do soboty budou vybraní experti na danou problematiku představovat jednotlivá témata a s ním spojené aspekty týkající se mládežnického hokeje.

Neděle,jako závěrečný den Týden hokeje,bude poté věnována online webináři  Pojdˇhrát hokej. Toho se zúčastní všichni výše zmínění experti,kterých se budete moci v průběhu celého týdne  ptát na otázky  týkající se jimi představeného tématu. V rámci webináře  pak budou jednotlivé dotazy zodpověděny.

Současná situace bohužel neumožńuje  uspořádat akci Týden hokeje v její normální podobě.Český hokej se tak rozhodl,že nabídne zájemcům o hokej i aktivním hokejistům,a především jejich rodičům týdenní program,který má pomoci v šíření důležitých myšlenek a rad týkajících se sportování dětí a mládeže.,,Jsme moc rádi,že se do celé akce zapojí odborníci na jednotlivá témata a také osobnosti z hokejového prostředí v čele s šéftrenérem Českého hokeje Filipem Pešánem.Věřím,že rodiče mladých hokejistů se dozví zajímavé informace i s ohledem na složitou dobu,kterou tedˇ všichni procházíme."říká Pavel Landa,manažér projektu POJDˇHRÁT HOKEJ.

Další Týden hokeje,by se měl konat doufejme již za normálních podmínek a přímo na jednotlivých zimních stadionech,v příští sezóně.Zájemci o lední hokej ale nemusí smutnit.Na webu  www.pojdhrathokej.cz si již ted´ můžou najít svůj nejbližší klub a po uvolnění vládních opatření vyrazit na některou z náborových akcí klubu.

Více informací o příspěvku na první hokejovou výstroj najdete zde.

Jak emotivně prožívají Týden hokeje, pojď hrát hokej děti a jejich rodiče, se můžete podívat zde: https://youtu.be/44LyjNFOfxM