Ve dnech 23.5. a 30.5.2021 byl umožněn hráčům z HC Rebel Nejdek SŽ trénink na ledě v K.V.Aréně.Neděle 23.5.s trenéry Jaroslavem Klimentem ml.+Jaroslavem Klimentem st.O týden později 30.5.se tréninku zúčastnil i regionální trenér Ivan Houda s trenérem Jaroslavem Klimentem ml.

Květnové akce SŽ Hokejbalové hřiště v Bohaticích sobota 8.5.2021 přátelský zápas HC Rebel Nejdek/Dračice K.Vary.Sobota 15.5.2021 tréninkový zápas HC Rebel Nejdek.Sokolský vrch 9.5.+16.5.2021, Na Sokolském vrchu po tréninku opékání buřtů.

                  

V polovině října 2020 měli starší žáci poslední trénink na ledě s trenérem Jaroslavem Klimentem ml.Všechna vládní nařízení DODRŽENA a na neurčito přerušeny všechny tréninky na zimním stadionu v Nejdku.

Na první víkend od 4.9.-6.9.2020 připravil trenér SŽ Jaroslav Kliment ml.svým svěřencům ve skupině minisoustředění v prostorech ZS Nejdek.Páteční odpoledne bylo domluveno na 14h.Po podrobném seznámení průběhu akce hráči vyrazili na led ,kde procvičovali dovednostní prvky.Sobotní+nedělní den byl zahájen srazem v 10h,po rozcvičení na fotbalovém hřišti se hráči odebrali do šatny,připravili se do výstrojí a hurá na ledovou plochu.Po oba víkendové dny měli hráči zajištěn oběd a dostatek občerstvení+nápoje po celou dobu konané akce.Po obědě v čase relaxace si hráči v prostorech šatny uspořádali turnaj v šipkách.V odpoledních hodinách byli po oba dny pozvaní hráči ze skupiny MŽ,kteří si mezi sebou zahráli zábavný zápas.Hráči byli s připraveným programem na soustředění spokojeni.Trenérovi velké poděkování za vydařenou akci.