HC Rebel Nejdek je český klub ledního hokeje ,který sídlí v Nejdku v Karlovarském kraji.

Dříve hrával v Karlových Varech a v Ostrově nad Ohří, odkud se v roce 2012 přestěhoval do Nejdku.

Svůj současný název si nese od roku 2012. Od sezóny 2018 / 19 působí v Západočeském krajském přeboru, čtvrté české nejvyšší soutěže ledního hokeje.

KLUBOVÉ BARVY:

ČERNÁ      ČERVENÁ

HISTORICKÉ NÁZVY KLUBU:

• HC MATTONI KARLOVY VARY
  • HC MATTONI OSTROV / 2007
  • HC REALISTIC OSTROV / 2010
  • HC REBEL OSTROV / 2011
  • HC REBEL město NEJDEK / 2012

PŘEDSEDA KLUBU:

• RENÉ HROMÁDKA

V SEZONÁCH  2012/2016 vedla kroužek ledního hokeje trenérka Mgr.MONIKA ŠKORNÍČKOVÁ, po té co se klub v roce 2017 osamostatnil, začala se věnovat kroužku KRASOBRUSLENÍ-ve kterém pokračuje i v dalších sezonách.

TRENÉŘI

HC Rebel Nejdek se od roku 2012 věnuje přípravě mládeže. Jako trenér v klubu začínal Jaroslav Kliment st. a o několik měsíců později se trenérství ujali Bohumil Dědík a Václav Polcar. V roce 2013 nastoupil na trenérský post Marcel Bystřický.

V roce 2017 klub posílil trenéry Jaroslav Kliment ml.

Od sezony 2013 / 14 přihlášen klub do soutěže mládeže v Karlovarském kraji.

V současné době v klubu působí  a věnují se mládežnickým kategoriím:

• A-tým:
  • STARŠÍ ŽÁCI: Jaroslav Kliment st.+Jaroslav Kliment ml.
  • MLADŠÍ ŽÁCI: Miroslav Anton, Jaroslav Kliment ml.
  • 4.třída: Pavel Dvořák, Marcel Bystřický
  • 3.třída: Pavel Dvořák, Marcel Bystřický
  • 2.třída: Marcel Bystřický, Ivan Houda

KROUŽEK BRUSLENÍ / ZAČÁTEČNÍCI: Marcel Bystřický, Marek Konopásek

Do poloviny července 2020 v klubu působil jako regionální trenér z ČSLH Rostislav Špírek, koncem července nastoupil na pozici regionálního trenéra z ČSLH Ivan Houda.