V polovině května se dočkali i naši nejmenší hráči z HC Rebel Nejdek tréninku na ledě,který jim zajistili trenéři Marcel Bystřický a Ivan Houda.Trénink byl zajištěn v K.V Aréně.

V květnu 2021 zahájení letní přípravy nejmenších hráčů z HC Rebel Nejdek.Tréninky se konají ve venkovních prostorech kolem zimního stadionu a na školním hřišti ZŠ Karlovarská Nejdek pod vedením trenéra Marcela Bystřického a Ivana Houdy.V druhé polovině května byla k dispozici i tělocvična ZŠ Karlovarská Nejdek.

První říjnovou neděli se na nejdeckém zimním stadionu konalo 1.přátelské utkání v minihokeji 2 tříd. Naši nejmenší benjamínci nastoupili proti zkušenému týmu z HC ČERTI OSTROV.

Nehledělo se na výsledek,ale na to aby si malý Rebelové zápas užili. Čerti měli sice herní převahu, ale to na náladě a sportovnímu duchu Rebelům neubralo.

Nadšení a zápal do hry vedlo ke vstřelení první branky,o kterou se postaral Pavlík Šlapa. Poté následovaly další goly od hráčů Vendulky Borčíkové a Matěje Plemeníka. Malý Rebelové se těší na další utkání a my si budeme přát, aby to bylo brzy.

Dne 2.3.2019 odehrála 2.třída HC Rebel Nejdek poslední turnaj sezóny na svém zimním stadiónu v Nejdku.Rebelové sehráli dvě utkání s HC Baník Sokolov a HC Stadion Cheb,oba zápasy dovedli mladí Rebelové do vítězného konce,za výsledkem byla vidět práce trenérů,kteří během dlouhé sezóny připravují mladé hráče na zápasy a v tvrdé konkurenci dokáží vítězit.