HC Rebel město Nejdek

HC Rebel město Nejdek

V sobotu 23.3.2019 se uskutečnil turnaj k ukončení sezony.

Turnaje se zúčastnily hráči druhé třídy pod vedením trenérů Pavla Dvořáka, Marcela Bystřického. Za svoji bojovnost a vytrvalost si malý Rebelové vybojovaly krásné 2. místo.

Děkuji všem

Dne 22. 1 2019 proběhla ve spolupráci s ČH na zimním stadionu v Nejdku náborová akce TÝDEN HOKEJE – POJĎ HRÁT HOKEJ. V rámci přípravy na tuto událost hokejový klub Rebel Nejdek provádí dopolední zábavné cvičení s dětmi z MŠ a ZŠ  a ledě. Při této příležitosti byla propagována akce TÝDEN HOKEJE – POJĎ HRÁT HOKEJ a dětem zde spolu se sladkou odměnou byly předány pozvánky na zimní stadion. Děti ze základních škol v rozmezí 1 – 3 třídy byly osloveny v rámci  hodin tělesné výchovy. Trenér s každou třídou provedl hodinu tělocviku plnou her a různých dovedností a následně seznámil všechny s pořádanou akcí a předal pozvánky. Všechny školy a školky jsme ozdobili plakáty a v rámci třídních schůzek byli
osloveni také rodiče dětí.

Manuál pro přípravu náboru nám poskytl velmi solidní návod a tak akce probíhala plynule a bez větších nesnází. Na registraci se nám zapsalo celkem 2 děti. Obě tyto děti jsme provedli zimním stadionem, seznámili je s hokejovou výstrojí a výzbrojí a nakonec nastoupily na led. Vzhledem k tomu, že se jednalo převážně o nebruslící děti, náplní této části dne bylo pouze seznámení s ledovou plochou a jednoduché hry. Po celou dobu náboru probíhaly současně na vyhrazených částech ledové plochy tréninky mužstev HC Rebel. Tréninky byly modelovány tak, aby obsahovaly ukázky nácviku dovedností, zábavné hry na ledě a předvedení minihokeje.

Akce TÝDEN HOKEJE – POJĎ HRÁT HOKEJ nám pomohla posunout naše možnosti náborovat další děti a jistě se jí budeme chtít účastnit i v dalších termínech.

V sobotu 30.3.2019 od 17:00 se bude konat na Nejdeckém zimním stadionu finále skupiny A 

HC Rebel město Nejdek

 vs 

 
HC Rokycany 

HC Rebel město Nejdek

HC Rokycany

Milé děti,

  • chcete se naučit bruslit?
  • chcete se naučit hrát lední hokej?
  • chcete poznat nové kamarády?

Přijďte mezi nás na zimní stadión v Nejdku od 1. září  každé úterý a čtvrtek od 17:15 hod.

V kroužku ledního hokeje většinou začíná kariéra mladých hokejistů a hokejistek. Zájemci o lední hokej se po zvládnutí základních bruslařských dovedností pozvolna přesouvají mezi hokejisty. Stačí nahlásit trenérům bruslení, že máte zájem o lední hokej a zástupci klubu se již postarají o zařazení mladého hokejisty do hokejového klubu HC Rebel město Nejdek a do jednotlivých tříd dle věku dítěte. 

Nábor je zaměřen na ročníky 2010 – 2005 (případně mladší borce), radost máme z každého nového hokejisty i hokejistky!

Našim malým hokejistům se na ledě i mimo něj věnují školení trenéři, na které jako metodik a šéftrenér klubu dohlíží p. Rostislav Špírek s trenérskou licencí B, který je v našem kroužku a klubu zařazen z projektu ČSLH  "profesionální trenér do každého malého klubu", dále je zde trenér p. Jaroslav Kliment st. s  trenérskou licencí B, Jaroslav Kliment ml. s trenérskou licencí B, Miroslav Anton s trenérskou licencí C+ a Marcel Bystřický s trenérskou licencí C+ . Cílem je, aby naši hráči byli po sportovní i lidské stránce v opravdu kvalitních rukou. 

Jsme velice rádi za každé dítě, které se rozhodne sportovat a nesedět jen doma u televize a PC. Rodičům se snažíme usnadnit první hokejové krůčky jejich ratolestí tím, že malým hokejistům v přípravce klub poskytne k zapůjčení výstroj zdarma. Připravujeme různé propagační a reklamní předměty, budujeme u kluků pocit sounáležitosti s kvalitním a sebevědomým kolektivem. Dělá nám radost, že naši malí a mladí hokejisté jsou ve škole ve svých třídách oblíbení a uznávaní, jsou vysportovaní a zdravě sebevědomí, nebojí se komunikovat.

Kontakt:

  • 603 260 986, Bystřický Marcel - hlavní vedoucí mládeže HC REBEL město NEJDEK
  • 702 938 383, Špírek Rostislav - metodik, nábory, šéftrenér

Hokej hrají kluci i holky!