HC Rebel město Nejdek

HC Rebel město Nejdek

 

35. Jakubal Pavel brankář
80. Nový Petr brankář
1. Vorel Michal  
 
63. Gerát Tomáš obránce
84. Jakubal Tomáš obránce
17. Hromádka René obránce
48. Mudra Jiří obránce
34. Král Petr obránce
25. Orlich Lukáš obránce
37. Krýsl Jan obránce
22. Funk Martin obránce
 
28. Louthan Jakub útočník
10. Florian Josef útočník
62. Danyo Martin útočník
82. Majer Miroslav útočník
11. Záhora Matěj útočník
91. Pazdera Jan útočník
69. Kopfstein Vojtěch útočník
14. Chodounský Martin útočník
19. Záhora Daniel útočník
12. Voráček Jan útočník
6. Štěpina Radek útočník
 
  Mudra Rudolf trenér

Vzhledem k množícím se dotazům a upozorněním od rodičů a na základě dnešního jednání se sportovním lékařem MUDr. Kundrátem, Vám zasílám následující doplňující informace k preventivním sportovním prohlídkám:

Při první návštěvě u MUDr. Kundráta je nutné vzít s sebou formulář (výpis ze zdravotní dokumentace), vyplněný a potvrzený obvodním lékařem (pediatrem). Při každé další návštěvě již není potřeba.

Přípravkové kategorie (I. stupeň): nemusí absolvovat sportovní prohlídku u MUDr. Kundráta. Stačí, když budou mít prohlídku od svého pediatra s potvrzením na lední hokej. Nutností je již klidové EKG, které musí absolvovat všichni. Pakliže jeho pediatr nemá v ordinaci EKG, rodič si vyžádá žádanku k jinému lékaři (může být hrazeno zdravotní pojišťovnou). Pakliže bude chtít využít služeb MUDr. Kundráta, tak v tom není problém. Cena za klidové EKG u MUDr. Kundráta je 200,- Kč.

 • Je možné, že některý pediatr nebude chtít potvrdit sportovní způsobilost hráče. Je to především z důvodu změny legislativy, kdy od 1. ledna letošního roku vešla v platnost nová vyhláška (Sbírka zákon č. 391/2013 ze dne 25. listopadu 2013 o zdravotní způsobilosti k tělesné výchově a sportu – str. 6772). V takovém případě si nechte rovnou potvrdit výpis ze zdravotní dokumentace (pokud jste tak ještě neučinili) a rovnou se obraťte na MUDr. Kundráta, který provede prohlídku – tel. na paní Evu Leitermanovou je 607027099.
 • Kdo má zájem někdo z přípravkových kategorií využívat MUDr. Kundráta ke sportovní prohlídce, je to samozřejmě možné. V takovém případě kontaktujte paní Leitermanovou osobně.
 • Pokud již někdo zaplatil za výpis ze zdravotní dokumentace a není to momentálně nutné (přípravkové kategorie), tak tento výpis zaneste MUDr. Kundrátovi, který si hráče zaregistruje a v budoucnu již tento výpis není potřeba. Takže neutratil peníze zbytečně.

 Jsem přesvědčen, že všechny tyto kroky slouží jako preventivní opatření a jsou nezbytné pro to, aby vaše děti byly zdravé a mohly dlouhodobě provozovat tento bezesporu fyzicky náročný sport.

U trenéra si hráč vyzvedne formulář „žádost o posouzení zdravotní způsobilosti“, se kterým nejprve zajde ke svému obvodnímu praktickému lékaři (pediatrovi). Poté vyplněné přinese k MUDr. Kundrátovi, sportovnímu lékaři, který provede další sportovní vyšetření (zátěžový test, klidové EKG, prohlídka) a následně vydá písemné rozhodnutí.

Tyto prohlídky jsou platné vždy na jednu sezónu (1 rok) a poté se musí vždy udělat znovu.

HC REBEL MĚSTO NEJDEK, z.s.

Jenišov 128, PSČ 360 01

IČO: 18228976

Zapsán u krajského soud v Plzni pod spisovou značkou 512 L.

Předseda oddílu

HROMÁDKA René +420 777 027 188  

Trenéři

KLIMENT Jaroslav +420 603 836 466 přípravka, žáci
ANTON Miroslav +420 604 594 978 přípravka, žáci
KLIMENT Jaroslav ml. +420 731 004 273 přípravka, žáci
BYSTŘICKÝ Marcel +420 603 260 986 začátečníci

Regionální trenér z ČSLH

ŠPÍREK Rostislav +420 702 938 383 nábory, přípravka

Sportovní lékař 

MUDr. KUNDRÁT Ivan +420 607 027 099  

Náš klub HC REBEL město NEJDEK má zájem na jasných a férových vztazích mezi rodiči, trenéry a jeho vedením. Za tímto účelem jsme připravili několik základních pravidel jednání a chování trenérů i rodičů. Věříme, že napomůžou ke zlepšení celkové atmosféry v našem klubu.

Trenéři:

 • Organizují a vedou tréninkový proces přidělených družstev.
 • Spolupracují s ostatními trenéry mládežnických družstev, dle možností sledují jejich přípravu i utkání.
 • Sledují studijní výsledky hráčů a udržují kontakt s rodiči.
 • Vedou přidělené družstvo při utkáních, určují sestavu a nasazování hráčů. Pouze trenér je oprávněn udělovat závazné pokyny technickému vedoucímu svého družstva a jeho hráčům.
 • Kontrolují soupisky, registrace a lékařské prohlídky členů svého týmu a odpovídají za správnost uvedených údajů.
 • Dbají o zdraví a fyzickou kondici členů svého družstva , vedou je k dodržování životosprávy, výživy hygieny, regenerace, rehabilitace a sportovní etiky.
 • Pracují na zdokonalování tréninkových metod a jsou příkladem pro své hráče.
 • Uveřejňují na internetových stránkách HC REBEL město NEJDEK v sekci zápasy plány svých týmů (přehled zápasů, výsledků, termíny srazů, aktuální informace apod.)
 • Hokejové základny nerozlišují posty hráčů, hráči odehrají přibližně stejný počet utkání bez ohledu na jejich momentální výkonnost a výsledek utkání, při utkáních se družstva nedoplňují hráči z jiných týmů, pokud to není nezbytně nutné.

Rodiče:

 • Dávají přednost dlouhodobému a zdravému sportovnímu vývoji dítěte před vlastními ambicemi.
 • Nenutí děti do sportovních výkonů proti jejich vůli. Děti by měly sportovat pro své vlastní potěšení, hra je určena pro ně, ne pro rodiče.
 • Své dítě pochválí za jeho sportovní úsilí a vždy vyzdvihnou, co se mu při pobytu na ledě povedlo.
 • Umožní svým dětem dělat i jiné aktivity, velmi důležitá je kompenzace a regenerace, zvlášť psychická.
 • Kladou důraz na správnou životosprávu dětí, nechají řádně doléčit zranění, nemoci i drobná nachlazení.
 • Při utkáních dětem fandí a aktivně je povzbuzují. Chtějí-li aby děti hrály jako tým, musí rodiče vystupovat také jako tým.
 • Zdůrazňují vliv poctivého tréninku na následný výkon dítěte při utkání.
 • Nepřehlíží a neomlouvají prohřešky dítěte, nezasahují do odborných věcí a neupřednostňují vlastní dítě.
 • Trenérovi důvěřují, dětem nedávají pokyny v rozporu s pokyny trenéra a nesnižují jeho autoritu. Mohou dostat informace o výkonnosti, chování, přístupu, nikoli proč ten či onen hráč hraje či nikoliv.
 • Nikdy nezasahují do činnosti trenéra při tréninku a utkání. Nevstupují do prostoru střídaček, nevynucují si zařazení svého dítěte do sestavy.
 • Nepostávají u mantinelu a nevolají k sobě hráče na radu, nepokřikují na rozhodčí.
 • Pokud mají výhrady, řeší je vždy nejprve s hlavním trenérem, poté s vedením klubu. Pokřikování na tribuně nic nevyřeší a nikomu neprospěje.
 

Další články...

Pojď hrát hokej