HC Rebel město Nejdek

HC Rebel město Nejdek

Milé děti,

  • chcete se naučit bruslit?
  • chcete se naučit hrát lední hokej?
  • chcete poznat nové kamarády?

Přijďte mezi nás na zimní stadión v Nejdku od 1. září  každé úterý a čtvrtek od 17:00 hod.

V kroužku ledního hokeje většinou začíná kariéra mladých hokejistů a hokejistek. Zájemci o lední hokej se po zvládnutí základních bruslařských dovedností pozvolna přesouvají mezi hokejisty. Stačí nahlásit trenérům bruslení, že máte zájem o lední hokej a zástupci klubu se již postarají o zařazení mladého hokejisty do hokejového klubu HC Rebel město Nejdek a do jednotlivých tříd dle věku dítěte. 

Nábor je zaměřen na ročníky 2010 a mladší borce , radost máme z každého nového hokejisty i hokejistky!

Našim malým hokejistům se na ledě i mimo něj věnují školení trenéři, na které jako metodik a šéftrenér klubu dohlíží p. Ivan Houda s trenérskou licencí B, který je v našem kroužku a klubu zařazen z projektu ČSLH  "profesionální trenér do každého malého klubu", dále je zde trenér p. Jaroslav Kliment st. s  trenérskou licencí B, Jaroslav Kliment ml. s trenérskou licencí B, Miroslav Anton s trenérskou licencí C+,Pavel Dvořák s trenérskou licencí C+ a Marcel Bystřický s trenérskou licencí C+ . Cílem je, aby naši hráči byli po sportovní i lidské stránce v opravdu kvalitních rukou. 

Jsme velice rádi za každé dítě, které se rozhodne sportovat a nesedět jen doma u televize a PC. Rodičům se snažíme usnadnit první hokejové krůčky jejich ratolestí tím, že malým hokejistům v přípravce klub poskytne k zapůjčení výstroj zdarma. Připravujeme různé propagační a reklamní předměty, budujeme u kluků pocit sounáležitosti s kvalitním a sebevědomým kolektivem. Dělá nám radost, že naši malí a mladí hokejisté jsou ve škole ve svých třídách oblíbení a uznávaní, jsou vysportovaní a zdravě sebevědomí, nebojí se komunikovat.

Kontakt:

  • 603 260 986, Bystřický Marcel - hlavní vedoucí mládeže HC REBEL město NEJDEK
  • 722 933 181, Houda Ivan - metodik, nábory, šéftrenér

Hokej hrají kluci i holky!

V listopadu 2020 od 17:00 hodin, budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. HC REBEL město Nejdek ve spolupráci s Český hokej (Českým svazem ledního hokeje) pořádá na Zimním stadionu v Nejdku akci v rámci Týdne hokeje, pojď hrát hokej. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na p. Bystřického s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě.

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče zde získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

Pro účastníky Týdne hokeje je pak připravena ještě další výhoda. Každé dítě, které se na akci přihlásí do projektu Pojď hrát hokej a klub ho následně zaregistruje do Českého svazu ledního hokeje z. s. (ČSLH), získá poukaz v hodnotě 1500 Kč na nákup hokejové výstroje od CCM. Více informací o příspěvku na první hokejovou výstroj najdete zde.

Akce Týden hokeje se v rámci projektu Pojď hrát hokej koná podruhé po celé České republice a celkově už potřetí. Dosavadní ročníky umožnily získat první zkušenost s ledním hokejem 6600 dětem. Více informací najdete na www.pojdhrathokej.cz v sekci Týden hokeje.

Jak emotivně prožívají Týden hokeje, pojď hrát hokej děti a jejich rodiče, se můžete podívat zde: https://youtu.be/44LyjNFOfxM

Dne 22. 1 2020 proběhla ve spolupráci s ČH na zimním stadionu v Nejdku náborová akce TÝDEN HOKEJE – POJĎ HRÁT HOKEJ.

V rámci přípravy na tuto událost hokejový klub Rebel město Nejdek provádí dopolední zábavné cvičení s dětmi z MŠ a ZŠ na ledě. Při této příležitosti byla propagována akce TÝDEN HOKEJE – POJĎ HRÁT HOKEJ a dětem zde spolu se sladkou odměnou byly předány pozvánky na zimní stadion.

Děti ze základních škol v rozmezí 1 – 3 třídy byly osloveny v rámci hodin tělesné výchovy. Trenér s každou třídou provedl hodinu tělocviku plnou her a různých dovedností a následně seznámil všechny s pořádanou akcí a předal pozvánky. Všechny školy a školky jsme ozdobili plakáty a v rámci třídních schůzek byli osloveni také rodiče dětí.

Manuál pro přípravu náboru nám poskytl velmi solidní návod a tak akce probíhala plynule a bez větších nesnází. Na registraci se nám zapsalo celkem 17 dětí. Všechny tyto děti jsme provedli zimním stadionem, seznámili je s hokejovou výstrojí a výzbrojí a nakonec nastoupily na led. Vzhledem k tomu, že se jednalo převážně o nebruslící děti, náplní této části dne bylo pouze seznámení s ledovou plochou a jednoduché hry. Po celou dobu náboru probíhaly současně na vyhrazených částech ledové plochy tréninky mužstev HC Rebel město Nejdek. Tréninky byly modelovány tak, aby obsahovaly ukázky nácviku dovedností, zábavné hry na ledě a předvedení minihokeje.

Akce TÝDEN HOKEJE – POJĎ HRÁT HOKEJ nám pomohla posunout naše možnosti náborovat další děti a jistě se jí budeme chtít účastnit i v dalších termínech.

TÝDEN HOKEJE V TÝDNU OD 23.11-29.11.2020:

TÝDEN HOKEJE SE BUDE KONAT ONLINE FORMOU.NA CO A NA KOHO SE MŮŽETE TĚŠIT?

Jak jste již jistě zaznamenali,vinou nastalé epidemiologické situace,která nenahrává pořádání hromadných akcí,se Český hokej rozhodl přesunout akci TÝDEN HOKEJE ze zimních stadionů na web a sociální sítě projektu Pojdˇ hrát hokej.V týdnu od 23.11 do 29.11. se tak můžete každý den těšit na to,že s vybraným expertem probereme jedno téma týkající se mládežnického hokeje.Celá akce poté v neděli 29.11.vyvrcholí online webinářem.

PROGRAM online Týdne hokeje:

PONDĚLÍ:Vývoj psychiky mladého sportovce(Václav Petráš-sportovní psycholog)

ÚTERÝ:Stravování mladých sportovců(Marie Skalská-lektorka Pro Fit Institutu)

STŘEDA:Hokej a škola(Andrej Šustr-obránce Kunlun Red Star)

ČTVRTEK:Hokejový trénink doma(Oldřich Kališ-regionální trenér Českého hokeje)

PÁTEK:Systém výchovy v Českém hokeji(Filip Pešán-šeftrenér Českého hokeje)

SOBOTA:Trénink a ochrana zdraví v době koronaviru(Miroslav Budoš-předseda lékařské komise Českého hokeje)

NEDĚLE:Webinář Pojdˇ hrát hokej(všichni výše uvedení)

Místo aktivit na ledě se tak děti a jejich rodiče mohou těšit na speciální program.Každý den od pondělí do soboty budou vybraní experti na danou problematiku představovat jednotlivá témata a s ním spojené aspekty týkající se mládežnického hokeje.

Neděle,jako závěrečný den Týden hokeje,bude poté věnována online webináři  Pojdˇhrát hokej. Toho se zúčastní všichni výše zmínění experti,kterých se budete moci v průběhu celého týdne  ptát na otázky  týkající se jimi představeného tématu. V rámci webináře  pak budou jednotlivé dotazy zodpověděny.

Současná situace bohužel neumožńuje  uspořádat akci Týden hokeje v její normální podobě.Český hokej se tak rozhodl,že nabídne zájemcům o hokej i aktivním hokejistům,a především jejich rodičům týdenní program,který má pomoci v šíření důležitých myšlenek a rad týkajících se sportování dětí a mládeže.,,Jsme moc rádi,že se do celé akce zapojí odborníci na jednotlivá témata a také osobnosti z hokejového prostředí v čele s šéftrenérem Českého hokeje Filipem Pešánem.Věřím,že rodiče mladých hokejistů se dozví zajímavé informace i s ohledem na složitou dobu,kterou tedˇ všichni procházíme."říká Pavel Landa,manažér projektu POJDˇHRÁT HOKEJ.

Další Týden hokeje,by se měl konat doufejme již za normálních podmínek a přímo na jednotlivých zimních stadionech,v příští sezóně.Zájemci o lední hokej ale nemusí smutnit.Na webu  www.pojdhrathokej.cz si již ted´ můžou najít svůj nejbližší klub a po uvolnění vládních opatření vyrazit na některou z náborových akcí klubu.